Kategorie
codzienność człowiek energia słońca styl

pozdrowienia:)

Dzień dobry popołudniową porą 🙂

Dla części z Was dzień pracy się i myślami jesteście już na wolnym czasie i zbliżającym się wydłużonym weekendzie , ze względu na kościelne święto 15 sierpnia. Może walizki spakowane już tylko czekają na as i przygodo witaj. A może przyjdzie czas na Wasz odpoczynek i zabawa z dziećmi. A może spędzicie ten czas w pracy na dyżurach. Jakkolwiek będziecie spędzać ten czas , przyjmijcie moje życzenia. Z racji tego , że i ja udaję się na urlop przez kilka dni będę wyłączona od telefonii i łączy internetowych. W ogóle mi to nie przeszkadza, gdyż taki restart bardzo się przyda. 

Moi Drodzy, niech czas , który przed Wami niesie ze sobą radość ze spędzanych chwil. Niech każdy poranek, który rozpoczniecie zaczniecie od uśmiechu i pogodnego wewnętrznego nastawienia.:) Niech Wasz optymizm, który płynie z Waszego wnętrza rozświetla nawet ponurą i deszczową aurę. Niech  nastroje innych nie wpływają na Wasze postępowanie, a Wasza dobroć umacnia świat. Życzę Wam czasu nie żałowanego, uśmiechu co nie miara i przede wszystkim bycia sobą. Niech Wasza droga będzie Wasza , a nie utkana w ambicje innych. Korzystajcie z dnia i bądźcie szczęśliwi.

Trzymajcie się w energii i z energią słońca

Autor: Judyta Oryńska

Absolwentka studiów pedagogicznych. Zawodowo doradca zawodowy, rekruter coach. Wieloletnia wolontariuszka m.in na rzecz osób wykluczonych społecznie, zaburzonych psychicznie, niepełnosprawnych, uzależnionych, więźniów. Obecnie działa na rzecz porzuconych zwierząt i wspierania osób z krajów dotkniętych wojną. Z zamiłowania miłośniczka przyrody, pasjonatka gotowania i opiekunka psów.
W wolnym czasie zajmująca się działalnością charytatywną, hand made, pisaniem książki i spędzaniem czasu z bliskimi.