Kategorie
Świeta

Wielkanocne dni

Drodzy Czytelnicy !:)

Dla wszystkich Chrześcijan jak również dla tych, dla których czas Wielkanocny jest wyjątkowy. I wcale nie mam tu na myśli porządków, które oczywiście są potrzebne ale nie najważniejsze. Życzę Wam, by te dni napełniały Was dużą dozą wybaczania innym. Nawet tym, którzy Was skrzywdzili, spowodowali łzy i cierpienie. Jak Jezus wybaczył swoim oprawcom, co go ukrzyżowali, uczmy się przebaczenia od Niego. Nie jest łatwo wybaczyć sercem, temu kto zawinił. Lecz czymże jesteśmy, byśmy wiedzieli lepiej co jest dobre a co złe? Jezus jest miłością i dla niej zostaliśmy poczęci. Wykorzystajmy ten dar i napełniajmy swe serca radością, wdzięcznością i miłością do bliźnich. On nas nauczył kochać i dla miłości twórzmy lepszy świat. Bo zmiana zaczyna się od nas samych.

Życzę Wam zatem, by czas Wielkanocy stał się czasem zadumy nad męką i miłością jednocześnie. By to co w Was bolesne, odeszło. Aby Wasze serca wzniosły się ponad ból i smutek. Abyście znaleźli chwilę czasu na modlitwę i podziękowanie. Życzę Wam każdemu z osobna błogosławieństwa na kolejne dni. Życzę, aby żaden, ano żadna z Was nie spędzało tych Świąt samemu. Radość dzielona wraca z podwójną siłą .

Autor: Judyta Oryńska

Absolwentka studiów pedagogicznych. Zawodowo doradca zawodowy, rekruter coach. Wieloletnia wolontariuszka m.in na rzecz osób wykluczonych społecznie, zaburzonych psychicznie, niepełnosprawnych, uzależnionych, więźniów. Obecnie działa na rzecz porzuconych zwierząt i wspierania osób z krajów dotkniętych wojną. Z zamiłowania miłośniczka przyrody, pasjonatka gotowania i opiekunka psów.
W wolnym czasie zajmująca się działalnością charytatywną, hand made, pisaniem książki i spędzaniem czasu z bliskimi.