Kategorie
Świeta z życia wzięte życie

Urodzinowo

Dziś obchodzę 4 lata jak pojawiłam się na Blog i prowadzę dla Was mój blog. Kolejny rok za mną i za nami. Na pewno i u Was wiele się wydarzyło. Może zmieniliście pracę, rozpoczęliście nowy związek albo wybraliście się w podróż. Może przeprowadzka albo zupełnie inna zmiana zaszła w Waszym życiu. Zmiany są potrzebne, by czuć, że się rozwijamy. Cieszę się, że tu jestem i mogę Wam dać cząstkę siebie. 

Mam nadzieję, że przez kolejny rok będziecie ze mną. I Ci co piszą do mnie , i Ci to komentują jak również Ci, którzy po cichu czytają. Wiem, że docieram do różnych zakątków Polski i najważniejsze, że moje słowo dociera. Nie potrzeba mi za to zapłaty czy reklam. Ważny jest człowiek i to co robi ze swoim życiem. Gdy moje słowa powodują zmiany i uczynienie kroków dających możliwości to o to chodzi. 

I na koniec wpisu, ale nie koniec dnia piosenka dla Was. Krzysztof Krawczyk i jego recepta na życie 

 

 

Autor: Kocimiętka

Absolwentka studiów pedagogicznych. Zawodowo pośrednik pracy i doradca zawodowy. Wieloletnia wolontariuszka m.in na rzecz osób wykluczonych społecznie, zaburzonych psychicznie, niepełnosprawnych, uzależnionych, więźniów. Obecnie działa na rzecz porzuconych psów i kotów. Z zamiłowania miłośnik zwierząt oraz odpoczynku na łonie natury.
W wolnym czasie zajmująca się gotowaniem, robótkami hand made i spacerami z przygarniętym z adopcji psem.