Kategorie
odpowiedzialne życie

Rytuały dnia codziennego

Już od dnia Pierwszego Roku Nowego zacznij

wprawiać w ruch czyny swe. Niech energia i nowości

nieznanego Roku, który właśnie nadszedł da spowitą

nadzieję i wytrwałość w spełnianiu swych zamierzeń.

Niech żadna burza ani żaden smutek nie pozwoli na

zaniechanie swych planów. Niech wszystko co jest

będzie jutro, a czego nie ma stanie się faktem a nie

marzeniem. 

Zaczerpnięte z serwisu www.zyjswiadomie.edu.pl

Dopieszczaj się tym co lubisz. Czy to balsam słodki niczym kokos, czy to kąpiel w mleku jak Kleopatra , czy też spacer gdy cicho i ciemno, czy to modlitwa w spokoju i świecy, czy to akt seksualny, czy to jedzonko pysznie rozpływające się w ustach, czy to trening psychogenny, czy to fitness, rower, czy siłownia , cokolwiek to jest , czymkolwiek to jest niech będzie przyjemnością dla Ciebie. Twórz codziennie i powtarzaj swój rytuał, wierz w jego słuszność i moc sprawczą. Daj się ponieść przyjemności dla siebie. Zasługujesz na to. 

Jak szum morza, jak powiew morskiej bryzy, jak przelot mewy, tak niech Twój rok który już dziś się zaczął nie będzie tak burzliwy jak morze kłębiaste. To co było wczoraj należy to przeszłości, dziś jest szansą na zmianę na życie na byt, jutro to przyszłość , niewiadome ,nieznane , fascynujące. 

Autor: Judyta Oryńska

Absolwentka studiów pedagogicznych. Zawodowo doradca zawodowy, rekruter coach. Wieloletnia wolontariuszka m.in na rzecz osób wykluczonych społecznie, zaburzonych psychicznie, niepełnosprawnych, uzależnionych, więźniów. Obecnie działa na rzecz porzuconych zwierząt i wspierania osób z krajów dotkniętych wojną. Z zamiłowania miłośniczka przyrody, pasjonatka gotowania i opiekunka psów.
W wolnym czasie zajmująca się działalnością charytatywną, hand made, pisaniem książki i spędzaniem czasu z bliskimi.