Kategorie
energia słońca

w nowym tygodniu energii doza

Nowy tydzień to nowe nadzieje, nowe szanse i nowe dni. Każdy dzień będzie inny, każdy wyjątkowy i niepowtarzalny. Życzę wszystkim udanego tygodnia. Bogatego w dobre nastawienie, humor i samopoczucie. Życzę pogody ducha , gdy będzie padać. Życzę uśmiechu, gdy będą próbować zezłościć . Życzę siły i wytrwałości do mierzenia się z własnymi słabościami jak i hardości ducha by nie zabrakło jej w codziennych nieraz trudnościach. Życzę Ci abyś każdy dzień przeżyła- ŻYJĄC, a nie udając życie.

Dlatego NIE SIEDŹ NIE CZEKAJ, WYJDŹ I POCZUJ CZYM ŻYCIE JEST. DOTKNIJ PROMIENI SŁOŃCA , POCZUJ WIATR NA SKÓRZE, DOTKNIJ SŁÓW LUDZI. ŻYJ I CIESZ SIĘ NIM 

http://www.youtube.com/watch?v=HBY6_4sfhFQ

Choć nie żyjemy jak Indianie, choć nie wyglądamy jak oni, jednak wiele nas łączy, choć na pozór nie widać. Chcemy szczęśliwi być, chcemy dawać siebie innym i sami czuć szacunek dla siebie. a więc po indiańsku  : 

energetycznie na dobry dzień , który już jutro zacznie się. 

http://www.youtube.com/watch?v=iVz-KTj_QsY

Niech nowy dzień nowego tygodnia będzie taki jak na tym obrazku poniżej )

milego dnia migajacy pszczolka

 

Autor: Judyta Oryńska

Absolwentka studiów pedagogicznych. Zawodowo doradca zawodowy, rekruter coach. Wieloletnia wolontariuszka m.in na rzecz osób wykluczonych społecznie, zaburzonych psychicznie, niepełnosprawnych, uzależnionych, więźniów. Obecnie działa na rzecz porzuconych zwierząt i wspierania osób z krajów dotkniętych wojną. Z zamiłowania miłośniczka przyrody, pasjonatka gotowania i opiekunka psów.
W wolnym czasie zajmująca się działalnością charytatywną, hand made, pisaniem książki i spędzaniem czasu z bliskimi.